Vi vill gärna prata med dig!

Som en del av Brightec Group brinner vi för ett kreativt och gott samarbete människor emellan. Vi är övertygade om att goda, smarta lösningar som skapar värde uppstår genom teamwork – vi blir helt enkelt smartare tillsammans!

Fyll i formuläret så kontaktar vi dig inom kort

Daniel Bäckrud

Business Director
0585-59 95 36
daniel.backrud@brightecgroup.com

Niclas Rodesten

Project Leader
niclas.rodesten@brightecgroup.com

Theresa Boman

CEO Brightec Group theresa.boman@brightecgroup.com

Josef Barkenbom

Account Manager
0736 40 17 06
josef.barkenbom@brightecgroup.com

Fredric Carlmatz

New Customer Manager
0735 12 44 45
fredric.carlmatz@brightecgroup.com

Mikael Boman

CEO Brightec Security
mikael.boman@brightecgroup.com

Magdalena Carles

Administrator
0585 59 95 00
magdalena.carles@brightecgroup.com

Simon Winkvist

Economist
0585 59 95 22
simon.winkvist@brightecgroup.com

Daniel Bichis

Product and Quality Leader
0585 59 95 39
daniel.bichis@brightecgroup.com

Teknik- och utvecklingsteam

Redan kund?

Kontakta vår support om du behöver hjälp med något.